Digitaalturundus, Veebireklaam, Kõrge ROI - PESA HUB

TURUNDUSLAHENDUSED

Digitaalturundus ja growth hacking.

Mida me pakume?

Pesa Hub pakub digitaalturunduslahendusi arenevatele ja juba arenenud ettevõtetele. Paneme rõhku turunduslahenduste kiirele ning õigeaegsele valmimisele, teenuse kvaliteedile ning kliendile reaalsete tulemuste saavutamisele.

Kuidas me seda teeme?

Oleme läbi aastate välja arendanud ning praktiseerinud erinevaid growth-hacking meetodeid, et mõõdukate vahenditega pakkuda kliendile suuri tulemusi. Oleme aidanud kliente turunduslahendustega peamiselt moe, disaini, finants ja e-kaubaubandus sektorites, kuid oleme avatud ka uutele väljakutsetele.

Pakume nii out-of-the-box lahendusi, mis põhinevad juba varasematl välja töötatud turundusmetoodikatel, kui ka oleme valmis välja töötama uusi ning innovaatilisi turunduslahendusi klientidele, kes otsivad midagi enamat.

Mis on meie eesmärk?

Turundustänava eesmärk on juba algusest peale olnud enda kliente enda turunduslahendustega enam kui üllatada. Meie eesmärk on muuta iga ettevõte tema klientidele põnevaks, ning lisada ettevõttele väärtust läbi narratiivi ning nutika turunduse. Me ei usu puhtasse suure-skaalalisse reklaamimisee vaid panustame alati sellesse, et turunduslahendus oleks midagi enamat kui klient ootab.

Meie metoodika on ennast tõestanud, olles äärmiselt edukad ning tuues meie klientidele edukat müüki. Panustame iga-päevaselt sellesse, et kõik PESA HUB turundustiimi liikmed oleksid kursis uusimate tehnoloogiate ning võimalustega. Läbi selle suudame alati pakkuda nutikaid nind kvaliteetseid turunduslahendusi.

Kes me oleme?

Meie meeskond koosneb noortest, kellel on tipp-klassi kogemused sotsiaalmeedia turunduses, performance marketingis, digireklaamides, otsingusõnade optimeerimises ja reklaamimises, raadio-ja TV reklaamides ning offline-reklaamide loomises.

Rankie WordPress Plugin