Digitaalturundus, Veebireklaam, Kõrge ROI - PESA HUB

VEEBIARENDUS

Lihtsate ja keeruliste veebilahenduste loomine.

Mida me pakume?

Pesa Hub teeb veebiarendust arenevatele ja juba arenenud ettevõtetele. Loome ettevõtte klientide vajadustest lähtuvaid lihtsamaid ja komplektsemaid veebilahendusi alates blogidest ja veebipoodidest, vahendusplatvormide ja sotsiaalsete platvormideni välja.

Kuidas me seda teeme?

Oleme läbi aastate välja töötanud eduka veebilehe arendamise meetodi. kasutame peamiselt WordPressi platvormi ja sinna integreeritud süsteeme, samas oleme teinud ka custom lahendusi ja arendanud teistel platvormidel põhinevaid lahendui, nagu Magento, Prestashop ja Shopify.  Oleme aidanud kliente veebiarenduses peamiselt moe, disaini, finants ja e-kaubaubandus sektorites, kuid oleme avatud ka uutele väljakutsetele.

Pakume nii out-of-the-box lahendusi, mis põhinevad juba varasemalt välja töötatud metoodikatel, kui ka oleme valmis välja töötama uusi ning innovaatilisi veebilahendusi klientidele, kes otsivad midagi enamat.

Mis on meie eesmärk?

Pesa Hubi eesmärk on juba algusest peale olnud enda kliente enda eebivlahendustega enam kui üllatada. Meie eesmärk on muuta iga ettevõte tema klientidele põnevaks, ning lisada ettevõttele väärtust läbi nutikate veebilahenduste.

Meie metoodika on ennast tõestanud, olles äärmiselt edukad ning tuues meie klientidele edukat müüki. Panustame iga-päevaselt sellesse, et kõik PESA HUB veebiarenduse tiimi liikmed oleksid kursis uusimate tehnoloogiate ning võimalustega. Läbi selle suudame alati pakkuda nutikaid nind kvaliteetseid veebilahendusi.

Kes me oleme?

Meie meeskond koosneb noortest, kellel on tipp-klassi kogemused front endis, back endis, WordPressil põhinevate lehtede ehitamisel, custom lahenduste ehitamisel, veebilehe planeerimises, optimeerimises ja otsingumootoritesõbralikuks tegemises.

Rankie WordPress Plugin